wz


Extended Straight Downloader - Nostalgie

Ξ July 22nd, 2007 | → | ∇ Můj soft |

Když jsem se před hodinou pokoušel extrahovat jedno swf pro kivana, použil jsem k tomu jeden můj program, který už používam mooooc dlouho. Uvědomil jsem si, že je to program neskutečně praktický, a jako jediný z mých programů ho používám i já sám. Žádný podobný program neexistuje. Leží mi na disku už od roku 2005 (to je taková doba! To jsem chodil do prváku! Dokážete si to představit?) a přestože je to můj nejpraktičtější a nejunikátnější program, nikdy jsem si nedal tu práci dát ho na web. Když jsem se podíval do jeho zdrojáku, našel jsem tam dokonce jeho aktualizovanou verzi - protože jsem si v té době bral nenávist k bushovi opravdu k srdci, tak jsem na něj tehdy vložil malý banner :).

To je zároveň důkaz pro kivana, že MF Softworks existuje už celou řadu let :D …
Každopádně jsem se rozhodl, že vám tento skvostný program dám k dispozici. Co vůbec dělá a co je na něm tak unikátního? Do prvního pole zadáte url, do druhého soubor a prográmek vám stáhne přesný výstup do souboru, takže můžete stahovat jak soubory, tak třeba neznámé vstupní soubory flashových sajtů (jako byla ta kivanovo sajta). Jak je možné, že tuhle featuru už dávno neobsahují prohlížeče? Vždyť je to přece potřebné, tedy já to shledávám potřebné … nebudu přeci pro každou blbost vytvářet nový soubor s linkem na soubor, abych ho pak otevřel v prohlížeči a kliknul uložit cíl jako.
Program je reglej v MSD, takže žádný kopie se dělat nebudou jasný?! :)

Link pro stažení: http://leviathan.xf.cz/filez/ESD.exe
(k běhu potřebujete msvbvm60.dll, ale od win2k výše je obsažen normálně v základní instalaci windowsů)

 

2 Responses to ' Extended Straight Downloader - Nostalgie '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Extended Straight Downloader - Nostalgie '.

 1. Tonda said,

  on July 23rd, 2007 at 1:13 am

  A co takhle vložit řetězec do jakýhokoliv download managera (stačí integrovanej v Opeře či Firefoxu) ? Mluvim o tom řetězci, kterej v tvým programu vkládáš do pole url. Nebude to mít náhodou stejnej výsledek, ty mistře užitečnosti ? :o)

 2. michaelf.ms said,

  on July 23rd, 2007 at 9:35 am

  Nemůžu si tam ale nastavit kam se mi to uloží (v Opeře či fireshitu), navíc musím vykonat n kliků myší, to samý u download managerů. Skilleři přece nemaj zapotřebí klikat myší :) Tenhle program je prostě unikátní a praktickej už jenom z toho důvodu, že ho často používám :)

Leave a replynechme

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky