wz


Když se objeví slunce, zmizí hvězdy. Aneb třeťák

Ξ June 23rd, 2007 | → | ∇ Uncategorized |

According to čistka 12.4.2008: Nemám to srdce tento článek mazat, ale berte na vědomí, že je neskutečně MIMO OBRAZ. A když říkám neskutečně, tak myslím neskutečně. Nejsem to já.

Aneb jak jsem přežil třetí ročník střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích.

Nejprve tedy po osobní stránce:

Je nutno říci, že třetí ročník mě změnil tak hodně a za tak krátkou dobu. Kdybych udělal nějaký myšlený systém ranků, tak na začátku třeťáku jsem byl na levelu 9 a nyní jsem na levelu 29 z celkových 100. 9 levelů za 17 let a 20 levelů za jeden rok :)

Kdo jsem byl na začátku třeťáku? Kdo jsem byl? Nikdo. Můj status nabýval záporných a nechutně skromných a konzervativních hodnot (které jsou mi nyní u jiných lidí pro smích). Za jeden ze základních hybných faktorů musím udat fakt, že jsem seděl v lavici v zadu, obklopen jednou částí naší rozervané třídy. Tudíž jsem nemusel dávat takový pozor na učitele a mohl jsem se aktivně věnovat okolí. A v tomto ‘okolí’ to tenkrát aktivně žilo Marihuanou, čemuž jsem nemohl dále odolávat a tak se stalo, že jsem pár měsíců hulil. A to byl další hybný faktor … je to tak, těch pár měsíců hulení mi neskutečně rozšířilo pohled na svět.

Současně jsem taky velmi často navštěvoval hospody a to jak v odpoledních hodinách, tak v nočních hodinách. Tato “sociální transformace” byla a je na úkor disciplíny a učení. Svoboda se mi stávala neochvějnou a nedotknutelnou hodnotou. No a jak si mikke našel Hanku a přestal s hulením, přestal jsem taky. Přestal jsem a v tu chvíli jsem byl náchylný nechat se něčím strhnout a zfanatizovat, něčím naplnit ten prostor, který se mi otevřel. Díkybohu za to, že zrovna někdy v tu dobu přišel kivan se svojí zmínkou o Satanismu - já si ten den stáhnul LaVeyovu Satanskou Bibli a několikrát jsem jí přečetl. Tato krásná a neskutečně pravdivá filozofie - Satanismus, zaplnila ono místo a dokonce jej ještě rozšířila. A tak ve mě Satanismus měsíce rostl a rostl … až vyrostl, jak vím že vyrostl? Moje názory na satanismus a jeho výklad se bez předchozí přípravy naprosto přesně schodovaly s názory *nebudu_jmenovat_koho*, kdož je uznávaný satanista. Tím, že jsem k těmto shodným myšlenkám došel sám a to pouze na základě satanské bible a podkladů na pchčšcs mě utvrdilo, že adaptace satanismu v mé mysli je dokončena a to stoprocentně správně.

V následujících měsících se mi začalo zvyšovat sebevědomí, ctižádost a ego na velmi vysoké hodnoty a začal jsem si sám sebe velmi vážit a zároveň jsem respektoval ostatní, kteří byli mého respektu hodni. To mělo za následek, že jsem začal určitými lidmi pohrdat. Jak jsem četl více a více filozofických publikací, začala mě více a více zajímat psychologie (ke konci roku jsem prováděl takový menší experiment s živou osobou a zjistil jsem, že síla psychologie je neskutečně mocná, takže bych se jí chtěl zabývat i nadále).

Po delší etapě přišel (zatím) poslední hybný faktor … kykynka :). O tom vám pro změnu nic neřeknu.

A teď … voila, je tu leviathan na levelu 29 :D (ne že si ze mě budete dělat srandu s těma levelama, hlavně kesy :) )

Nyní bych se na třeťák podíval po stránce školy a lidí:

Můžu s klidem říct, že se v E3A sešla parádní banda lidí. Na začátku byla rozdělená a nechtěla difundovat, panovala neutralita. A myslím že já mám jeden z majoritních podílů na tom, že k difuzi došlo … tedy ehm, hospodskou metodou :)

K Předmětům bych řekl asi takhle … bylo jich hodně, byly nudné, byly zbytečné, byly složité … až na Angličtinu, kterou mám rád. Obecně můžu říct, že SPŠ SE je špatná škola, zklamala mě a v žádném případě obor ELEKTROTECHNIKA nedoporučuji naprosto nikomu.

Třetí ročník tedy už neoficiálně skončil a my se můžeme s chutí těšit na čtvrťák, HURÁ!!! Jsme ve čtvrťáku! Jóóó! Héééj! … eh, promiňte :)

 

One Response to ' Když se objeví slunce, zmizí hvězdy. Aneb třeťák '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Když se objeví slunce, zmizí hvězdy. Aneb třeťák '.

 1. kivan said,

  on June 23rd, 2007 at 6:34 pm

  Čéče, nějak jsi zapomněl zmínit, že hospodskou metodu můžu taky já :D Teda ne že bych stál o to, abych organizoval i nadále (jako že to stejně dělám), ale tak..víš co :-)) Mimochodem si taky myslim, že spolu s tim, jak ses měnil, si poslouchal i jinou muziku - nebudeme jmenovat, kdo tě přivedl na Within Temptation :-) Ale ať nejsem sobeckej a nemluvim jenom o sobě, tak třeba tobě vděčim za přivedení k weblogu, snahu o programování v C++ a to, že mi děláš “recenzenta” jak postupně dopisuju knížku :) Thx. Na závěr bych dal vlastní myšlenku. Třeťák co byl, byl nejlepším studenstským rokem co byl, je a bude. Základka byla “nic moc”, prvák a druhák ušel, ale třeťák byl super! Čtvrťák zas ale bude tlak na lidi kvůli matuře a vejška - tam už nebývá taková parta…

Leave a replydejsiji

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky