wz


Demokracie v ČR

Ξ June 13th, 2007 | → | ∇ Uncategorized |

Čistka 12.4.2008

 

4 Responses to ' Demokracie v ČR '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Demokracie v ČR '.

 1. kivan said,

  on June 13th, 2007 at 5:56 pm

  Myslím, že by to šlo říci i bez urážek… Ale pravda je, že v naší vládě je tak málo odborníků.. A pokud se mýlím, upřesním to - je málo odborníků mezi známými tvářemi. Odbornost je mimo jiné právě věc vzdělání, jak Michal dobře podtrhl. Neříkal bych, že vláda je vysloveně špatná. Na to by mi přece mohli někteří odpovědět, že si mám “příště zvolit lépe”. Ale řekněte mi, proč zatím skoro každá vláda udělala “botu” a v příštích volbách se volila opozice? A ne, že ne, snad mi dáte za pravdu, že se u nás moc přelévá z pravice na levici! A prezident? Myslím, že je to asi nejchytřejší a nejcharismatičtější muž v české politice. Alespoň dává naší republice nějakou solidní tvář, když už vládu máme a přitom nemáme, jak se nám vysmívali v zahraničí. Vcelku sympatickou stranou mi byla US-DEU, když byl v jejím čele Pavel Němec, který jistou dobu dělal ministra spravedlnosti. Jeho strana však nedostala pořádně šanci, lidé radši dali na “jistoty” (mimochodem, přijde mi někdy jako vtip, jak naše politické strany myslí své “jistoty” “upřímně”) stran ODS a ČSSD. Beru, že lidé nyní dali velkou podporu i Straně zelených, ale to je asi menšina voličů. Jinak jsou vždy hlavní favoriti ODS a ČSSD - čili buď pravice anebo levice. KDU-ČSL sice máme, víme o ní, ale většinou asi jenom to, že je tam pan Kalousek. Co dál? KSČ? Odpusťte mi, ale tuto stranu bych označil za stranu “nostalgických důchodců, kteří se měli za komunismu dobře”. Chcete oponovat? Oponujte si… U nás je přece demokracie a svoboda slova, jíž jsem právě využil…

 2. michaelf.ms said,

  on June 13th, 2007 at 6:02 pm

  Já ale urážet chci, ulevím si. Strana Zelených je stejnej hnůj jako ODS … Bursík je mi krajně nesympatickej.

  Kalousek už snad v KDU-ČSL není ne? Jestli jo, tak není předseda … to je Čunek, kterej je mimochodem dobrej - a dá se to poznat, taky už ho chtěli vyšachovat.

 3. kivan said,

  on June 13th, 2007 at 6:08 pm

  Ááá ano… Je přeci krásné, když máme ve vládě lidi, kteří doporučují letní opalování (Čunek), ukazuje “Mirku, jsi jednička” (Topolánek), skládá písničky (Parkanová) a nenechá si ujít jedinou příležitost, jak se navézt do opozice (Paroubek)! Možná by nebylo od věci rozvést náhodu, že každý správný politik má bohatého strýce :)

 4. Scotty said,

  on June 13th, 2007 at 8:44 pm

  Stryc nemusi byt ani bohaty, hlavne kdyz pucuje, ze :)

Leave a replyjsemblb

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky