wz


Pátek 13. Non Plus Ultra

Ξ April 15th, 2007 | → | ∇ Uncategorized |

Pátek, 13. Duben 2007 skutečně odpovídal svému lidovému popisu (ne že bych na něj věřil!).

Den začal krásným ránem, slunce svítilo, lakyny v kapse, zapík ve druhý, šrajtofle s kilčem do hospy po škole. Po svém raním rituálu jsem se vydal do laborky, kde jsem chtěl aktivovat svůj backdoor, ale nepovedlo se mi to, protože ty neandrtálci tam maj XP SP1 a bez NET Frameworku.

Po odchodu z laborky jsem potkal kivana, kterej mi ukázal smsku od Kristýnky, jestli prej pořád mám tu učebnici, že si jí Anča nechala v úterý ve třídě. No já jsem jí měl, tak jsem odepsal, že mám, a ať si Anča přijde. Tak přijdu do třídy, vezmu učebnici, sednu na židli a čekám, čekám …. čekám …. zvoní. Přijde křepi a kivan posílá sms, že prej si Anča přijde o velký. No skvělý, tak já budu o velý přestávce čekat na Anču :).

Jakmile zazvonilo, začal jsem zase hlídkovat u dveří. Deset minut nikdo nešel jsem se na to vykašlal, asi se bojí sem přijít :). Vzal jsem učebnici a šel jsem hlouběji do třídy, kde jsem představil učebnici ostatním :). No a to by nebyl Honza Albrecht, kdyby se mi jí nesnažil sebrat. Začali jsme se ze srandy prát, já jsem bránil učebnici a on se mi jí pokoušel vzít. Přesunuli jsme se k poslední řadě lavic a já jsem se nějak nešťastě zaklínil a začal jsem padat přímo na zem v jedný ruce učebnici, druhá ještě bojovala. A padal jsem a padal, padal …. padal …. na poslední chvíli jsem pád zmírnil rukou, ale to nestačilo a dopadl jsem na bradu. Třísk!

Okay, tak se zvednu, nic mě nebolí tak to bude v pohodě ne? Omyl. Krev :) Některý ze spolužáků zranění diagnostikoval jako “tyvole to je na šití”. Agresor Hozna a dobrá víla, která se chtěla ulejt z hodiny Šárka se mě chystali odvést na kliniku, tak jsem svěřil učebnici scottymu, ať převezme povinnost a učebnici doručí a sdělí tu smutnou zpávu, že byl leviathan těžce raněn v zápase na život a na smrt :)

Na chirurgii mi to doktor profesionálně umrtvil, takže jsem cítil první dva stehy až do morku kostí :).

Při mém návratu bylo veselo :). A hlavně kesy se mi smál, že mě prý bůh potrestal. Na angličtině jsem dostal nejvyšší počet bodů ze třídy z pseudomaturitního testu z angličtiny, ale Šinknerka mi řekla, že existuje jeden prvák, který má o tři body víc než já a to jsem nemohl připustit :), tak jsem si zaznamenal jeho jméno a třídu.

Po skončení AJ už se začala hlásit moje levá ruka rapidní bolestí v loktu, a nemohl jsem s ní ani hnout. Kesy si toho asi všimnul, tak to vyzkoušel osobně a já tak zařval bolestí až se kesy lek a uskočil stranou :)

Po škole jsme šli s kivanem, jeho pseudobratrem, martinem švejdou a kubou michalcem do campy, kde jsem si tlumil bolest budvarem … i Absinthe fairy přiletěla ;).

Doma mě po chvíli bolení ruky začalo bolet ještě svědomí (nebudu vám říkat proč). Večer jsem skouknul film Terminál na DVDčku (a je to moc pěknej film! doporučuju) a odebral jsem se na lóže. Nemohl jsem najít vhodnou polohu ke spánku, která by byla kompatibilní s mojí rukou, tak jsem toho moc nenaspal.

A tak skončil třináctý Duben :)

 

3 Responses to ' Pátek 13. Non Plus Ultra '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Pátek 13. Non Plus Ultra '.

 1. kivan said,

  on April 15th, 2007 at 11:12 am

  Tak pro Michala to byl nepochybně den blbec, ale já si ho užil :) A) nebyl jsem zkoušenej B) bylo krásně C)no, už nevim, ale to je fuk :) Jinak - až Michalovy vyndaj ty stehy tak bude Mr. Scarface :D

 2. Scotty said,

  on April 16th, 2007 at 10:52 pm

  Jo, tak me se taky darilo… Jen ne ve skole… Odpoledne sem sel na trenink, poslal sem si mic kolem protihrace, ten to necekal, zastavil se a dal mi raminkem primo do tlamy. Byla to takova rana, ze mi srazila na zem, mel sem rozrazenej ret a zuby mi boli jeste ted..

 3. Jirka said,

  on April 19th, 2007 at 7:12 pm

  Me se patek 13. vydaril velice, skvelej den…

Leave a replycotomas

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky