wz


Sny

Ξ February 20th, 2007 | → | ∇ Uncategorized |

Viděli jste někdy Final Fantasy: Spirits Within? Ne jo? Fakt? No nic … Renderovaná n1 chick tam měla takový zařízení na záznam snů. Říkal jsem si, že by se mi taky hodilo … zatím mi stačí jenom tužka a papír. Když se probudim po (upozorňuji obyčenjém, pro rejpaly) snu, většinou si ho už po pár minutách nepamatuju, protože nervové synapse vytvořené snem rychle chladnou … a tak si zapisuju klíčový body, abych si ty sny pak mohl oživit :)

Dřív jsem míval každou noc živé sny, takže jsem se třeba probudil na stole, nebo na chodbě. Je to opravdu zvláštní pocit, mít živý sen :). Někdy se tomu ráno sám směju … například: Zdálo se mi, že jsem v hospodě s různýma n1 chicks, který znám a měl jsem na sobě župan (lol?). Problém byl v tom, že ten župan neměl rukávy, ale já jsem je pořád beznadějně hledal. Potom jsem si v tom snu uvědomil, co vůbec dělám v hospodě v županu a začalo mě to pěkně štvát. Zlostně jsem hledal ty rukávy a pak jsem se probudil a zjistil jsem, že sedím na posteli a celou dobu hledám rukávy v pěřině :)

To jsou jenom slaboučký sny, oproti tomu, co jsem míval. Jednou, když mi bylo ještě hodně málo a spal jsem v horní části dvoupatrové postele se mi zdál neskutečně živý sen. Zdálo se mi, že proti mě ze zdi jedou auta a já jsem nemohl nikam uhnout, v tu chvíli jsem byl přesvědčen, že jestli z té postele nevyskočím, umřu. Vyskočil jsem tedy přes zábradlí a dopad jsem tehdy na bok a pak jsem tejden nešel do školy :)
Mnohdy jsem bloumal po bytě a myslel jsem si, že jsem ve škole a ani svit baterky mě neprobudil. Prostě hrozný.

Sny se opakovali pořád a pokaždé v jiném prostředí. Naposledy jsem bloudil po pokoji a narážel do věcí a myslel jsem si, že jsem ve vlaku a zapomněl jsem vystoupit v Trocnově. Našel jsem závěs od okna a myslel jsem si, že je to nějaká deka v lůžkovym kupé, tak jsem ho strhnul dolů a uviděl jsem dvorek. Potom mi okamžitě všechno došlo :)

To ovšem nic není proti mým hororovým snům. Poslední hororovej živák si pamatuju úplně přesně. Probudil jsem se a vidím, jak po nočním stolku lezou pavouci nebo podobná stvoření a jak se po mně sápe lampička. Okamžitě jsem vyskočil, popadnul jsem budík a lampičku jsem sejmul. Sejmul jsem pro jistotu taky knížku a utekl jsem do rohu pokoje. Zdálo se mi, že se pod postelí hemží ti pavouci a pak jsem najednou dostal odvahu a vyběhnul jsem směrem k posteli. Když jsem zjistil, že tam nic není, uvědomil jsem si, že to je jenom další živák :).
V dobu kdy ten sen prožívám, se mi nic z toho nejeví jako nesmysl, naopak to vnímám, jako naprosto potvrzenou racionální věc.

Poslední dobou se to děje v menším měřítku, ale před pár lety se setra zamykala v pokoji, protože se mě bála kvůli těm snům :)

 

6 Responses to ' Sny '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Sny '.

 1. Touny said,

  on February 20th, 2007 at 7:31 pm

  Já bych se zamykal i teď, u tebe clovek neví kdy ti praskne zilka v hlavě.
  Jinak jsem taky jednou spadnul z palandy, bylo mi asi deset a byl jsem s rodicema ve Španělsku … kde jsem vypil docela dooost takovyho toho vína s ovocem, ted si nemuzu vzpomenout na presnej nazev, ale je to tam dost známí. Každopádně to byla moje první docela pěkná opilost a pak v noci spadnul z palandy :o).

 2. mikke said,

  on February 20th, 2007 at 10:49 pm

  “jak se po mně sápe lampička.” ROFL

 3. Touny said,

  on February 21st, 2007 at 12:26 am

  Sangria se to jmenovalo … derivacni zpětnovazební obvody s integrovanými napětovými stabilizátory mi rozsvítili.

 4. kivan said,

  on February 21st, 2007 at 4:33 pm

  Hele viděli ste příběhy obyčejného šílenství? :-P :-D

 5. michaelf.ms said,

  on February 21st, 2007 at 5:39 pm

  jo … to byl suprovej film, jak jel macháček na tom vszdv. vozíku po dálnici :) nic moc vic si z toho nepamatuju

 6. Kesy said,

  on March 3rd, 2007 at 8:33 pm

  No tak tohle je hustý :D z tohodle nemůžu, z tý lampičky uplně nejvíc :DD

Leave a replyjsembuh

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky