wz

Seriál, který nemá obdobu

A jedná se o oblast animovaných seriálů. Už mě začínalo štvát, že všechny seriály vždycky končí dobře a vždycky z nich plyne směšné ponaučení … očekává se totiž, že se na ně budou dívat děti. Tato skutečnost posouvá animované seriály směrem dolů.
Díky Bohu jsem narazil na jednu opravdu světlou výjimku … všechno začalo tím, že jsem na internetu shlédnul jednu z novějších epizod South Parku – Make Love Not Warcraft a následně Manbearpig. Překvapilo mě, jak si berou do rukou závažná společenská a politická témata a velmi chytrým, zábavným a realistickým způsobem je uvádějí na pravou míru. Mnohdy se tak směju, že musím pauznout přehrávání a uklidnit se, utřít slzy smíchu :).
Od Tounyho jsem si půjčil první tři série (z nynějších 11ti), které mě přinutily ten seriál naprosto milovat. Každý den jsem si dopřával pravidelnou dávku humoru, kořeněnou násilím, sprostými slovy … prostě vším, co k South Parku patří. Rozhodně to není seriál pro děti, protože a) je velice velice nemravný a b) obsahuje motivy a témata, která dětská rozhodně nejsou, akorát jsou interpretována skrze 4 osmileté kluky z Coloradského horského města South Park (+ skrze další obyvatele).

Nejvíce mě však baví postava jménem Eric Theodore Cartman … však shlédněte prvních pár řad a myslím, že se vám zalíbí taky, m’kay?

A abych o tom jenom nepsal, připravil jsem vám taky jednu epizodu. Je to epizoda, která se mi ze třetí série nejvíc líbila … Cartman se dostal do pozice, pro kterou byl odjakživa stvořen.

Je tam online, bohužel jsem nesehnal embed verzi přímo na blog

http://www.southparkzone.com/episodes/314/The-Red-Badge-of-Gayness.html

Respect my authoritah! :)
Všechny epizody si můžete stáhnout skrze torrenty na webu pana Větvičky (mr. Twig – na krátkou dobu nahradil pana Klobouka) zde – http://mrtwig.net/
A české titulky pak zde – http://sp-subs.wz.cz/

<- <- Screw you guys, -> -> I’m going home … :D

 This entry was posted on Saturday, February 23rd, 2008 at 12:31 pm and is filed under Neosobní. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Related Posts

 • No related posts found.

2 Responses to ' Seriál, který nemá obdobu '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Seriál, který nemá obdobu '.

 1. 1
  Tonda said,

  on February 23rd, 2008 at 5:23 pm

  Yep, South Park je skvělej. Myslim, že je dokonce nějaká nová série, kterou jsem ještě neviděl. Asi se na ní brzy vrhnu.
  Jinak snad z každýho dílu SP plyně nějaký ponaučení, takže nevim jestli v tomhle je to nějaká vyjímka.

  Neodpustim si odkaz na jeden muj hodně starej miničlánek: http://blog.antonindanek.cz/clanek/kratky-shot-ze-south-parku-1004-cartoon-wars-ii/ to video je dobrý. :)

 2. 2
  michaelf.ms said,

  on February 23rd, 2008 at 5:57 pm

  “You know guys, I’ve learnt something today …”, jo, je to skoro v každým dílu, ale jsou to pěkná ponaučení, ne směšná :)

Leave a reply