wz


Lost, Ztraceni

Ξ February 4th, 2008 | → | ∇ Osobní |

Tak mi skončili Losti :(. Na nově v neděli skončila třetí sezóna tohoto seriálu, čtvrtá bohužel ještě není dokončena a první díly ještě asi ani nebyly oficiálně odvysílány.

Já ten seriál miluju … snad ještě nikdy se mi nestalo, že bych nějakého seriálu nevynechal ani jeden díl a v každém dílu tak náruživě hltal nové události a informace. Každou neděli, po celý třetí ročník a po půlku čtvrtého mě tento seriál doprovázel.
Vím, že je hodně lidí, kteří ten seriál nesnáší (zdravíme Miri, pokud to čte … zdravíme z Budějc), ale absolutně nechápu proč. Kdyby odhodili svoje předsudky a dívali se na seriál od začátku, zjistili by, že je v něm mnoho poselství a mnoho ponaučení, která jsou velice aktuální a seriál jako takový může jistým lidem i velmi pomoci. Seriál je nejdříve nádherně tajemný a ke konci je tam na seriál neobvykle propletená a složitá zápletka (někteří členové rodiny začali ke konci ztrácet o ději přehled, ale já jsem tu zamotanost úplně zbožňoval).

Moje nejoblíbenější postava byl z mužů James (Sawyer) Ford a žen Juliet (z těch druhých).
Postava, která se mi nejméně líbila byl z mužů Charlie (z Drive Shaft) a z žen Clare (ta s miminem).

Nakonec ještě přidám Desmondovu písničku (z Jukeboxu):


 

7 Responses to ' Lost, Ztraceni '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Lost, Ztraceni '.

 1. Scotty said,

  on February 4th, 2008 at 11:01 pm

  [ uživatel Scotty zde potvrdil svou jednoduchost a hloupost, jeho “příspěvek” byl nedemokraticky smazán, aby se ostatním návštěvníkům neudělalo špatně z hulánovskýho syndromu. ]

 2. Tonda said,

  on February 5th, 2008 at 3:43 pm

  Jj, Lost je dobrej seriál. V televizi jsem sice nesledoval (přecejen ty originály jsou u těchhle seriálů vždycky lepší), ale určitě se na 4. sérii podívám.

  Ale co se týče tý zamotanosti, doufám že to nebudou už tvůrci přehánět. Teď už si nepamatuju na konkrétní případy, protože je to celkem dlouho co jsem 3. serii dokoukal, ale pamatuju si, že už mi to mnohdy připomínalo Mexickou telenovelu.

 3. michaelf.ms said,

  on February 5th, 2008 at 3:51 pm

  Možná má velkej podíl na tom, že se mi to tak líbilo právě ta skutečnost, že jsem se na to díval rok a půl a vždycky jsem se těšil na další díl.
  Když jsem se díval na kompu na čtyři řady SG-1 (každý den dva díly), přestalo se mi to po chvíli líbit :).

 4. Tonda said,

  on February 5th, 2008 at 5:25 pm

  Po chvíli? Po čtyřech sériích? :)) To nějak nejde dohromady. U LOSTu si zatim viděl jenom 3 série. Navíc v LOSTu se dá alespoň ten příběh trochu tvořit, ale co v SG? Koncept: problém - SG1 téměř pohořela - SG1 to zmákla na jedničku (Jack to vystřílel nebo to Daniel vyluštil), a to v každým díle. Za chvíli omrzí. Divim se, že si vydržel 4 série.

  Ale sledování seriálu s odstupem má určitě větší kouzlo, než zhltnutí celý série přes víkend.

 5. kivan said,

  on February 5th, 2008 at 6:40 pm

  Lost je bez pochyby suprový seriál :) Osobně mě dost rozebral díl, jak zahrabali ten mladej pár zaživa, poněvadž si mysleli, že jsou mrtví - ale výborných momentů je v seriálu daleko víc :) Jinak osobně víc preferuju Jacka a (kupodivu) Benjamina :)

  2 Tonda - SGA je právě seriál, kdy je dobré mít odstup… Mám ho rád, ale je to spíše relaxační seriál. LOST si oproti tomu permanentně drží napětí a nenechá diváka jen tak vydechnout :) Obojí má něco do sebe a právě kvůli této odlišnosti jsou přívrženci jak SGA only tak LOST only :)

 6. michaelf.ms said,

  on February 5th, 2008 at 6:46 pm

  kivan: Jacka? To je takovej obyčejňák :). Ale když se to tak vezme … ty jsi tak trochu jako on.

 7. Vrata said,

  on February 5th, 2008 at 9:55 pm

  JOHN LOCKE is the man….btw ctvrta serie uz bezi, minulej tejden byl odvysilanej prvni dil a ted ve ct bude dalsi…tesim se :)

Leave a replysejmiho

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky