wz


CoD2MP - Match s kesyho bráchou

Ξ January 21st, 2007 | → | ∇ Uncategorized |

Asi tak před měsícem jsem začal hrát po netu Call Of Duty 2 Multiplayer a dost mě to chytlo. Během týdne jsem se vytrénoval na gameparku (www.gamepark.cz) a získal jsem docela neuvěřitelnej skill :). Ať je to jakákoliv ruská nebo egyptská mapa na TDM a ne za němce, vždycky se během půlhodinky vyhoupnu na první místo. Když se hraje nová mapa, vybuduju si na první pozici náskok o polovinu skóre, někdy víc, někdy míň, ale vždycky jsem první :) Nevim jestli je to protože jsem dobrej, nebo protože jsou tam lamy.

Včera jsem si přes skype domluvil match s kesyho bráchou (pravidelný hráč CoD2MP SaD .. v TDM to asi moc nevadi). Přišel jsem na server moskva … byl jsem první, změnila se mapa na leningrad, byl jsem první, změnila se mapa na stalingrad, byl jsem první a v tu chvíli
přišel kesyho brácha (sockowitz). V tabulce se držel blízko
fragrate 1.0 až 1.5 a byl asi uprostřed. Já pořád ruloval tabulku rusáků. Zabil jsem jeho bráchu všehovšudy sedmkrát a on mě jednou :). Po každý, když jsem ho zabil jsem dal kesymu echo přes skype jak jsem ho zabil, a jaká je to lama :)

Ve hře jsou čtyři týmy, za které je možno hrát na jednotlivých mapách, popíšu vám je vzestupně (od (podle mě) nejhoršího k nejlepšímu).

Nejhorší jsou podle mě Američani:
Američani mají efektivní zbraně, ale buď moc pomalý a nebo moc rychlý a obojí s malým zásobníkem. Třeba takovej thompson má vynikající kadenci a damage, ale je nepřesnej a má 20 nábojů v zásobníku, takže si na dvě sekundy uprdne a vy ani nestačíte zaměřit protivníka. Browning Assault Rifle -> efektivní, pomalá kadnce, málo nábojů. Puška Springfield se řadí k těm nejlepším (podle mě druhá nejlepší), karabina M1A1 je rychlá, ale ne tak rychlá, aby se stefila efektivně a má poměrně malý damage. Karabina M1garand je docela dobrá, ale má malej zásobník a když chcete nabít novej, musíte ten předchozí vystřilet. Prostě sux.

Další jsou Němci:
Němci disponujou efektivním lehkým kulometem StG44, který je přensný na dálku i na blízko, je vysoce efektivní, má středně velkou kapacitu zásobníku a průměrnou kadenci, akorát je docela těžký, takže se s ním pomaleji manévruje. Samopálek MP40 nestojí za zmínku protože je naprosto k ničemu. Puška Mauser kar. K98 je třetí nejlepší snipeorvka a zároveň dobrá puška na one-shot kill. Gewehr je nejlepší poloautomatická útočná puška ve hře.

Potom jsou Britové:
Součást arzenálů britů je nejlepší ostřelovačka ve hře - Lee Enfield. Britové mají k dispozici také samopal Sten Mk.II, který je nejlepší z malých samopalů ve hře, je dokonce velmi přesný na dálku. Potom Bren LMG, který bych přirovnal k americkém BARu.

Nejlepší tým jsou Rusové:
Disponují totiž extrémně smrtící zbraní … samopal PPŠh. Bubnový zásobník pro 81 nábojů a extrémně vysoká kadence dělají z této zbraně nejvíce vražedný nástroj ve hře. Když mám já PPŠh a ostatní cokoliv jiného, nikdo se se mnou nemůže měřit :). Dále poloautomatická puška Tokarev - druhá nejlepší ve hře a sniperovka Mosin-Nagant, která je nejhorší ve hře. Potom ještě malý samopal PPŠ jiné série, ale ten je ve stínu PPŠh :)

Ave Satanas

(V Read More jsou výsledky matche se sockowitzem v horší kvalitě )

 

8 Responses to ' CoD2MP - Match s kesyho bráchou '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' CoD2MP - Match s kesyho bráchou '.

 1. mikke said,

  on January 22nd, 2007 at 5:19 pm

  Imho je deathmatch jenom 4fun (i teamovej) … co treba klan a tam prokazovat high skill porazenim eSuby, CACů, prev1ousů atp :)

 2. michaelf.ms said,

  on January 22nd, 2007 at 7:33 pm

  tedka by me spis zajimalo nejaky pekny mmorpg :)

 3. mikke said,

  on January 22nd, 2007 at 7:54 pm

  ztrata casu, mmorpg nebrat!

 4. Kesy said,

  on January 27th, 2007 at 12:18 pm

  Bravo, přemluvil jsi ho ať jde na TDM kterej on nehraje a natřel jsi ho, jo, ale na SaD se s nim bojíš viď, to se tobě nechtělo když ti vzkázal ať jdeš teď hrát to co on chce….

 5. michaelf.ms said,

  on January 27th, 2007 at 1:32 pm

  vtip je v tom, ze ja to hraju par dnu a on skilluje uz dlouho ;)

 6. Vrata said,

  on January 28th, 2007 at 10:57 am

  Nechci se ti srat do textu, ale mas tam chybu. Stg44, neboli Sturmgewehr 44 nebyl lehkej kulomet, ale utocna puska, z ktery se pozdejs vyvinula i ruska AK-47 :-)

 7. michaelf.ms said,

  on January 28th, 2007 at 11:27 am

  jasny, diky za opravu. fakt se z toho vyvinul ak47?

 8. Rimmer said,

  on November 9th, 2008 at 6:23 pm

  No a BAR
  Springfield
  jsou jedny z nejlepších zbraní
  Thompson a M1 sou legendy takže…

Leave a replydejsiji

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky