wz


So, here we go again …

Ξ September 3rd, 2007 | → | ∇ Osobní |

Tak už je to zase tady. Započali jsme poslední level střední školy - čtvrtý ročník.
Co to vlastně čtvrťák je? No především je to maturitní ročník a to znamená, že se budu muset hodně učit, abych udělal maturitu a abych udělal přijímačky na vysokou. Podle rozvrhu to vypadá trochu volněji, než ročník předchozí a také jsme se zbavili té ubohé parodie na učitele - inženýra Vrby.

Na konci minulého roku jsme se dělili na Mikroprocesorovou techniku a Řídící systémy. Vybral jsem si MT a dobře jsem udělal, protže máme o tři hodiny méně, než ŘS. Ti, co si vybrali ŘS nejen že musí snášet náš mikroprocesorácký výsměch, ale také musí vstávat ve středu na nultou. Tímhle ing. Nedvěd (ŘS) ztrácí karmu.

Zároveň prof. mgr. Šinknerová zažije krušné období, protože mnoho lidí se chystá Maturovat z Angličtiny. Chystají se tak udělat proto, že budeme mít na matematiku nechvalně známé nemehlo - inžneýra Kozu Dudu. Já sám budu Maturovat z Angličtiny, protože mě baví víc než jakýkoliv jiný předmět kromě Céčka.

Tento rok nemáme na rozvrhu žádný kompy, za což by zasloužilo vedení nakopat do zadku a vyhodit z oken. Nebudu mít šanci dělat žádnou neplechu. Jako kompenzaci za toto máme opět Občanskou Nauku, kterou učí sama Johanka z Arku Or-blablabla-ásnská.

Personální změny ve třídě žádné nejsou (žádné, o kterých by stálo za to mluvit), zato v učitelském sboru se prý vyskytuje nová učitelka češtiny? Prý je mladá, blonďatá, hezká a vysoká (asi nebude lepší než Sabča.) - mají jí strojaři a my máme pořád starýho Thóra :). Také přišel nový potěr - prváci. Jsou tak malí, že přehlédnout je nesmírně snadné :).

Letošní úroda holek stojí opravdu za zlámanou grešli - pouze jedna docela průměrná holka, která na sobě měla neustále nalepenou matku. Když jsem se opovážil si jí trochu prohlédnout :), její matka (nebo co to bylo …) mě hned propichovala pohledem. A i kdyby … jsou to mláďata. Loňská úroda stála kromě Báry také za nic … kde jsou ty časy, kdy do prváků chodily Verča, Nikola, Lucka :).

A bolí mě hlava sakra!!! Takže co jsem teď napsal asi za moc nestálo … kdybych to měl k něčemu přirovnat, mohlo by to být stejný jako něco co napsal kivan odpočatej, střízlivej a o víkendu :D Promiň, ale když už mi zase půjde ten Dr. House :)

 

5 Responses to ' So, here we go again … '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' So, here we go again … '.

 1. Tonda said,

  on September 3rd, 2007 at 2:50 pm

  LOL tomu na koci se prostě nedá nesmát. :D

 2. kivan said,

  on September 3rd, 2007 at 3:09 pm

  Tak nečti moje články, když se ti muj styl psaní nelíbí - easy :) Jinak to s tou holkou je hezký no :)

 3. Kesy said,

  on September 3rd, 2007 at 6:07 pm

  muhehe, docela v pohodě článek, asi jediná věc, která se týká začátku školního roku a pobavila mě :)

 4. michaelf.ms said,

  on September 3rd, 2007 at 7:59 pm

  THX.
  heh, asi budu psát víc článků s bolestmi hlavy :)

 5. Tonda said,

  on September 13th, 2007 at 7:23 pm

  Je tu nějak mrtvo čoveče …

Leave a replyproberse

Leviathan

  kdo je Leviathan

  Jsem student aktuálně čtvrtého ročníku střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v českých budějovicích

   


 


RSS Zdroj

  ::

  RSS 2.0 < ZDE

  Přidejte si můj zdroj do vaší RSS čtečky

   

Statistiky